Najstarsze opactwo cysterskie w Polsce Sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka

W niedzielę, 16 czerwca odbył się kolejny kiermasz inwestycyjny. Dzięki hojności waszych serc zebraliśmy łącznie 35 025 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Kół Gospodyń Wiejskich z Laskowa, Prząsławia, Chorzewy, Wilanowa, Książe Skroniowa, Podchojn, Łysakowa, Cierna-Zaszosia, Brusa, Brynicy, Zagaja, Sudołu, Łączyna, Piasków, Wolicy, Potoku Wielkiego, Prząsławia Małego, Jasionnej, Skroniowa, Ignacówki, Kulczyzny i Diamentu.

Dziękujemy także matkom dzieci pierwszokomunijnych, rodzinie Państwa Szprochów z Laskowa, mieszkańcom Laskowa. Dziękujemy serdecznie nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie za pomoc w dniu kiermaszu, a także za przygotowanie porcji ciast w sobotę.

Za pomoc w przygotowaniu śmietanowca i dnia kiermaszu dziękujemy z serca pani Hannie z naszej klasztornej kuchni oraz o. Edwardowi, o. Maciejowi, o. Bruno, br. Julianowi i br. Szymonowi. Dziękujemy za każdą Waszą ofiarę i życzliwość. O planowanych i realizowanych inwestycjach staramy się Was informować na bieżąco.

Adres korespondencyjny:

Archiopactwo Ojców Cystersów ul. Klasztorna 20
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

Zobacz nas na mapie