W sobotę, 25 kwietnia br. nasi młodzi parafianie przyjęli sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.
Bierzmowanie to jeden z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Jego celem jest umocnienie wiary i napełnienie Duchem Świętym, który uzdalnia do bycia świadkiem Chrystusa w codzienności. Szafarzem sakramentu był o. Rafał Ścibiorowski, opat jędrzejowski. Młodzieży towarzyszyli świadkowie, rodzice, krewni, nauczyciele i przyjaciele.
Otoczmy młodych naszą moditwą.
fot. Marcin Chrzanowski




