W Niedzielę Miłosierdzia, 12 kwietnia br., członkowie wspólnot modlitewnych i grup duszpasterskich działających przy sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka spotkali się na wspólnej modlitwie i przy stole.
Jest już naszą tradycją, że w okresie świątecznym osoby związane z szeroko rozumianym duszpasterstwem, spotykają się razem, aby wspólnie się modlić, złożyć sobie życzenia oraz w miłej atmosferze spędzić czas przy suto zastawionym stole.
Takie spotkania są potrzebne z jednej strony do budowania jedności i relacji między członkami wspólnot, z drugiej zaś abyśmy jako duszpasterze mogli wyrazić naszą wdzięczność za zaangażowanie i prace podejmowane przez poszczególne grupy w ciągu roku.
fot. Ewa Adamczyk




